Голден Стейт – Лейкерс

Вся міжсезонні потуги Лейкерс будувались не на тому щоб когось придбати, а щоб когось позбутись. Мова про Рассела Уестбрука. Ні ЛеБрон, ні Ентоні Девіс, а саме Расті є самим дорогим гравцем лос-анджелесців! Ці 47 мільйонів не аби-який тягар для клубу. Були варіанти, що Сан-Антоніо візьме на себе цю “прірву” в платіжці; обмін на Кайрі Ірвінга; але в підсумку Уестбрук грає за Лейкерс.

До всього клуб трейданув з Юти (де не зіграв жодної офіційної гри) Патріка Беверлі. І тепер роздягальня озерних нагадує колону російської техніки на Антонівському мосту.  Щоб ви розуміли силу Лейкерс – 5-м крім 4-х вищезгаданих баскетболістів у старті вийшов Лонні Уокер.

Гості крім Уокера в міжсезоння підписали Денніса Шрьодера (має вийти на майданчик 9 листопада), Хуана Тоскано-Андерсона і Томаса Брайанта. Також до клубу повернувся Деміен Джонс. Після важкої травми повернувся Кендрік Нанн. Намагаюся скласти пазли, згідно яких Лейкерс мають потрапити в плей-офф. Поки виходить важко.

Інша справа – ГСВ. З команди пішли вже згаданий Тоскано-Андерсон і Гаррі Пейтон-молодший. Прийшли Джамайкл Грін, Донте ДіВіченцо. Повернувся після травми Джеймс Уайзмен. Ростер знову чемпіонський.