Давайте поговоримо про гравців з драфту

Не міг уявити, що моє занурення в драфт 2021 розпочнеться з 13 піку. Кріс Дуарте “зробив” останню гру Індіани проти Лейкерс. Домініканець перевів гру в овертайм фантастичним карколомним трюльником. Поліз гуглити, а це новачок! Просто прийшов в Лігу в 24 після 4 курсів університету. Але відразу в старт. Йому Карлайл багато чого довіряє. Радий за Індіану. Шкода, що вона цю гру в овертаймі програла. ЛеБрон не міг промахнутися здалеку.

Другий номер драфту Джейлен Грін ціною травми (зіткнення з Кобі Уайтом) допоміг Рокетс у грі з Булс перервати 14-матчеву програшну серію. А Чикаго з Вашингтоном почали буксувати. Останні програли Новому Орлеану, які грали без першого номеру драфту 2019 – Зайона Уільямсона. Куди кращі справи в Джа Моранта, який грає блискуче. Але його Мемфіс знову програв. Цього разу – Торонто нашого Михайлюка. Свят набрав 8 очок.

А от Олексій Лень вийшов в старті, набрав 12 очок і отримав позитивні відгуки від виконуючого обов”язки головного тренера Сакраменто Елвіна Джентрі. Зі зміною тренера в Кінгс заграв і 2 номер драфту Марвін Беглі. Сакраменто перервали 4-матчеву переможну серію Портленду.

Людина, з якою завжди порівнюватимуть Беглі – Лука Дончич (його обрали на драфті 18-го третім), зробила міні-подвиг. Словенець вийшов всупереч рекомендаціям лікарів на матч проти принципових Кліпперс і разом з Порзінгісом принесли важливу перемогу.

Дуже неприємна ситуація в Денвері. З коліном до кінця сезону вибув Пі Джей Дозер. Через травму спини, можливо, до кінця  сезону вибув і Майкл Портер…