Другий матч у Фініксі переплюнув перший

І за драматургією і історичністю, і за… кривавістю.

Не знаю навіщо одна вболівальниця вдягнула футболку із закривавленим обличчям Стіва Неша в бутність гравцем Фінікса. Але сьоголні історія повторилася – зашивали Девіна Букера.

Вони час від часу з Патріком Беверлі зачіпляли один одного. Але бійок не було. Всі стики – ігрові моменти.

Взагалі Беверлі значно зменшив ефективність Букера у грі. Він вчепився в нього немов собака і це дуже вимотувало молоду зірку Фінікса.

Але в клатчі його було не зупинити. Правда головним героєм став не він. За рахунку 102:103 Фінікс отримав право вкинути м’яч з-за щита Кліпперс. Джей Краудер навісив на Ейтона і Деандре не спасував. Треба відзначити, що Ейтон отримав м’яч завдяки серії заслонів, яку в тайм-ауті намалювали тренери.

В Тайрона Лью тайм-аутів не було. Тому шансів забити м’яч за 0,7 секунди при розводі з власної половини майже не було. Пол Джордж не забив. А все могло скластися інакше, якби Джордж реалізував один чи 2 штрафних за рахунку 103:102 на користь Кліпперс. Пола дуже шкода, бо в клатчі він забив кілька надскладних кидків.