Кайрі розвалив чергову команду?

По ідеї, цей пост знов мав бути про Михайлюка. Знов старт, знов тренер йому довіряє в клатчі. Свят встановлює остаточний рахунок в матчі. Але мова буде про Кайрі Ірвінга. Дехто з наших колег виніс вердикт, що 8-разовий учасник All-Star встиг за 6 тижнів розвалити Даллас.
Маверікс ризикнули отримати Кавая торонтівського розливу, який вперше привіз в Канаду чемпіонство. Вийшло – 2 поразки від Шарлотт без (Ламело, Розіра, Убре та Коді Мартіна) і вже 11-те місце на Заході.

https://www.youtube.com/watch?v=8Ht6_QUcATQ&t=7s

Не знаю чому – Даллас входив в клатч якось зверхньо. Типу “ноунейми, крім Хейворда серед вас немає клатчерів. А в нас – навіть Клебер зовсім нещодавно гру закрив”. Але вийшло все навпаки. Хейворду дозволили виконати абсолютно вільний точний кидок, а потім Даллас пропустив двічі з-під кошика.

Не знаю що в Маверікс не влаштовувало в Порзінгісі, чи Крістапса в Далласі, але з ним взірця 2022-23 би ця команда виглядала куди симпатичніше.
Моя перша реакція на обмін Кайрі – “краще б центрового чи важкого форварда купили”. А так. Лука і Ко нам три дарували незабутні виступи в плей-офф. А тепер їх може не бути…

Не буде їх, до речі, і у Порзінгіса після поразки Вашингтона (11-12) в Торонто (8-9) і перемоги Чикаго в Лос-Анжелесі над Лейкерс (9-10). ЛеБрон повернувся і вдруге вийшов з лави. Але допомогти здобути перемогу не зміг.

До речі, Торонто наздогнав Атланту, яка вдома була бита Мемфісом (2).
Порівняв календарі Мемфіса та Сакраменто. Зараз розрив складає дві перемоги. У Королів календар значно легше. Якщо вони не вирішать берегти сили на плей-офф, то принаймні зрівнятись з Гріззліс за кількістю перемог та поразок вони можуть.
Чи скоротили Тімбервулвс своє відставання від ГСВ до мінімуму – подивіться в самому видовищному матчі дня їх очне протистояння
https://www.youtube.com/watch?v=qHvX9Pot9UA

Оклахома перемогла резервістів Портленда і наздогнала Лейкерс.
Бостон розгромив Сан-Антоніо, а Клівленд – Х’юстон. Бруклін програв в Орландо, і тепер тільки по додаткових показниках випереджає Маямі в боротьбі за 6 місце.

Ну, і, закінчу знов-таки про Кайрі. Його хейтили в Бостоні за 2 вкрадених роки. Думаю, що будуть хейтити в Брукліні. Якщо Даллас провалить цей сезон які перспективи для нього ви бачите? Напишіть в коментарях, будь ласка!