НБА. Матчі 1-2 грудня. Повернення Казінса прийшлося на мегаматч Хорнетс-Мілуокі. Найбільший розрив в історії

Надвидовищним вийшов матч Мілуокі – Шарлот. Ламело Болл покращив свій рекорд результативності до 36. 24 очки він набрав кидками з дальної відстані, при чому останній – на рівний рахунок 125:125. Але в Мілуокі залишилось 5 секунд і Яннісу зробили ізоляцію і він “закрив” цей матч 127:125. В складі Мілуокі дебютував Демаркус Казінс. Особисто я вважаю, що він не замінить Пі Джея Такера, але зайвим за його зарплатню точно не буде. У звітному матчі ДМК набрав 7 очок.

Атланта з Індіаною влаштували бойовичок. Сильнішими в клатчі були Хоукс 114:111. Ще більш захопливим був матч Бостон – Філа. Селтікс виграли в одне очко.

У Маямі на місяць вибув Бем Адебайо і одразу поразка від Клівленду 85:111. До всього не все гаразд зі здоров’ям у Батлера.

Нарешті перемогли 2 команди українців. Сакраменто здолали Кліпперс (Пол Джордж не грав), а Торонто – Мілуокі (Яніс не грав).

Дуже круте протистояння 2 грудня видали Чикаго та Нью-Йорк. Бики в гостях вирвали перемогу на останніх хвилинах. Вирішальні очки набрав Демар Дерозан. Він доводить, що правильно претендує на звання гравця регулярки.

Ну, а матч Мемфіс – ОКС увійде в історію завдяки рахунку 152:79. Ганебна поразка для ОКС.