НБА. Матчі 29-30 листопада. Мегабій Санс-ГСВ

Йокіч повернувся після травми і одразу Денвер виграв у Маямі. У фанів Денверу є надія що сезон не втрачено. Новий Орлеан виграв в гостях у Кліпперс, і окремо відзначу 39 очок і 15 підбирань Валанчунаса та 7 з 7 триочкових литовського центра. В паралельному матчі Нікола Вукчевич закинув 6 з 6. Чикаго розгромили Шарлот і чітко видно, що Шарлот через слабкий захист на порядок відстає від команд першої 5-ки. І за грою їх з 6 строчки має посунути Філа, яка вперше перемогла (Орландо) після повернення Ембііда.

Мегатриллер видали Бруклін та Нью-Йорк. Ще за три секунди до кінця рахунок був рівний, але Нетс отримали право на штрафні кидки, які принесли господарям перемогу. Партнери по збірній Джо Харріс та Кемба Уокер пропускали цей матч. Харріс вибув на 6-8 тижнів, а Уокера готують до обміну. Тіма Тібодо не влаштовує те, як Кемба грає в захисті. Дуже за схожих причин на майданчик не вийшов Блейк Гріффін.

Ну, а головний матч всього листопада стався в Фініксі, де Санс мали можливість зрівнятися по кількості перемог-поразок з ГСВ, та обійти Воїнів по особистим зустрічам. Це було феєрично. І ті і інші кожній вдалій дії раділи ніби це 7-й матч фіналу. 44 хвилини команди йшли “ніс в ніс” поки двома трюльниками не вистрілив Джей Краудер. Всього в його активі 14 очок, але вони були зроблені у самий важливий момент. І їх вага виявилась більшою ніж деяких партнерів, які набрали 20+.

Свят Михайлюк знову вийшов у старті, але грав лише 17 хвилин та набрав 7 очок. Торонто програв Мемфісу. Олексій Лень зіграв 12 хвилин та набрав 3 очки. Сакраменто програли Лейкерс без ЛеБрона, в якого позитивний ковід-тест.