НБА. Таблиця Заходу

Про зміни на Заході писати легко. Важко щось пропустити, бо радикального нічого не відбувається. Боротьба, по суті, триває за потрапляння в плей-інн.

Анферні Саймонс

Інсайдери НБА понаписували, що Портленд тепер все зливатиме. А вони взяли і виграли 3 матчі поспіль. Монстрить Анферні Саймонс. Особисто для мене саме він самий прогресуючий гравець ліги. Тащить свою команду в топ-10. Вони виграли 3 матчі поспіль. В тому числі – над Мілуокі в гостях (правда без Янніса).

Цікаво, що за потрапляння в топ-10 Портленд змагається з Новим Орлеаном, куди Блейзерс відправили МакКаллума. Сі Джей добре себе зарекомендував.

Не знаю, чи раді фани Далласу обміну Порзі, але 2 гри без нього проти Кліпперс (1:1) продемонстрували, що під щитом в них просто діра. На ринку було стільки класних центрових, а вони…

До речі, Порзінгіс у Вашингтоні не грає. Бредлі Білл вибув до кінця сезону, в останній грі підвернув ногу Рей Хачімура. Гру вони виграли, але в Детройту. Якби не Кузма з Колдвел-Поупом, Вашингтон би не мав шансів на топ-10.