НБА 22/23. Бостон – Філадельфія

Обидві команди стали ще сильніше (як мінімум за ростером), порівняно з попереднім сезоном. Селтікс виміняли Малькольма Брогдона та Даніло Галлінарі. Правда італієць вибув мінімум до квітня через травму коліна, отриману у грі за збірну. Ще один травмований в бостонців – Роберт Уільямс. Лікарі Селтікс були впевнені, що хронічні проблеми Тайм Лорда з коліном можна вирішити без хірургічного влучання. Помилялись. Зараз називається час повернення – 1 січня.

На цій позиції гіпотетично може зіграти Люк Корнет. Але перша гра продемонструвала, що він гратиме ну дуже мало. Десь на 10 хвилин розраховуватиме і Блейк Гріффін. Він підписав річний контракт на мінімальну для ветерана суму.

У Філадельфії ще більше підписань. При чому це сталося завдяки Джеймсу Хардену. Він пішов на значне пониження в зарплатні, щоб команда мала більше опцій для підписання інших гравців. В підсумку в клубі опинились Пі Джей Такер, Монтрезл Харрелл, Де’Ентоні Мелтон, Денуель Хаус.

За рахунку 63:63 відбулась бійка. Все почалося з протистояння між Джоелем Ембіідом та Маркусом Смартом. Потім за партнера вступився Джейлен Браун. Головне, що всі цей цікавий матч продовжили. Менеджери НБА не помилились, коли поставили цей матч на відкриття сезону. Результат не даю, щоб не спойлерити.