Портленд все. Молоді йдуть

Стільки розмов скільки як про Портленд та Ліларда не ведеться про долю жодної з команд. Влітку Деміан підписав контракт на 176 мільйонів, ніби істерія навколо його та Портленду закінчилася, але, але, але… Результатів нема. Деміан вимагає обмінів щоб бути конкурентними, атмосфера не та. Перемог нема, низьке місце в турнірці, ще й МакКолум зламався з травмою легень (!!!).

Нью-Йорк та Філадельфія вже зацікавились зоряним захисником. Але Філа хоче обміну на Сіммонса, а сам Дейв хоче грати разом із Сіммонсом (знов таки за чутками).

В ідеалі – щоб Портленд всіх продав та пішов на перебудову. Як це зробила Індіана. Вона вже заявила що готова продати всіх своїх 4 зіркових гравців. Для мене це сумна звістка, бо Пейсерс з часів МакМіллана була і є симпатична з цими гравцями. Та й зараз не все втрачено. Минулої ночі здолали Нью-Йорк і вже в 3 перемогах він зони плей-інн. А пройдено лише чверть регулярки.

Згадаймо де були Мілуокі ще зовсім недавно. А потім 10 перемог в 11 матчах і вже топ-4. Правда сьогодні вони програли Маямі. При чому без травмованих Адебайо та Батлера! А хто потягнув Хіт? КЗ Окпала (+23 коли він був на майданчику), Макс Струс (16 очок в 4 12-хвлинці) та Калеб Мартін (кращий снайпер з 28-ми очками). Не вболіваю за Маямі, але тішуся цією системою. Пам’ятаєте, як два роки тому вони вийшли в фінал з молодими Робінсоном, Хірроу та Нанном, які до того були просто ноунеймами? Зараз нам ця система дарує ще одного незадрафтованого гравця. Мова йде про Мартіна. Нагадаю, що до Шарлот на відміну від свого брата-близнюка він потрапив не з драфту. Про брата ми ще поговоримо наступним часом.

Як і про молодих зірок Рокетс. Не знаю чи були в історії професійного спорту команди, які повторили те, що зробили вони – поспіль 7 перемог після 15 поразок. Цього разу пав Бруклін! І це без Джона Уолла, який там не хоче грати і травмованого другого номеру драфту Джейлена Гріна. Як на мене – ідеальний варіант для Рокетс і Ліларда – обмін Деміана туди, і він повторює через рік шлях Фінікса та Кріса Пола.

Або шлях Клівленда. Кевін Лав та Рікі Рубіо грають в другій 5-ці, але допомагають квартету молодих зірок рухатись вгору. Цього разу пав Чикаго. Кавальєрс вже 5-ті. Разом із Рокетс, Кевс – команда, чию гру повністю хочу глянути та поділитися з вами.

Останній з молодих, кого відзначу, Брендон Бостон. Йому 20 років, його обрали на цьому драфті під 51-м номером і він вже дав результат. Приніс перемогу своїй команді над Селтікс (27 очок+4 перехоплення).