Тиждень бійок в НБА. Протистояння Маямі та Юти

Цікавим видався цей тиждень в НБА. Безумовно, він увійде в історію завдяки розборкам між Маркіффом Моррісом та Ніколою Йокічем. Хто не знає – гравець Маямі збоку вдарив сербського центра Денверу. Той, недовго думаючи, наздогнав і штовхнув його в спину. Потім були довгі розборки. Як наслідок – Морріс до сих пір не грає. Нікола повернувся і Денвер перемагає. Морріс ще лікує шию та спину. Дійшло до війни в твіттері між Макркусом Моррісом та братами Йокіча. Далі буде…

І це була не остання біда Маямі. Через галік вибув Джиммі Батлер. Але і без нього вони перемогли минулої ночі Юту. І виглядало це так переконливо… На Сході тільки 2 команди не боротимуться за плей-офф. Хоча одна з них – Пістонс – у грі проти Торонто продемонструвала, що червоно-сині будуть кусатися в кожному матчі. У них грає перший номер драфту, у Торонто – поки що самий результативний новачок, але про новачків об”ємно наступного тижня.

Повернемося до Торонто. Щойно подивився ростер… Сьякам 31,3 мільйони грає нижче і свого колишнього рівня і своєї зп. ВанВліт -19,7 лямів! Тягне команду вгору. У звітному матчі його не було – Репторс здулися. Драгіч – 19,4 м$. Грає на свої гроші. Анунобі та Трент – по 16 лямів. На стільки і грають. Дуже здав Кріс Буше (7 лямів). Я Свята з Бонгою мінімальні 12-13 зп в команді у 1,7 лями… Бажаємо Святу повернутися в старт. Ніяк не зрозумію чому такі неадекватні його рівню гроші.

Індіана нарешті почала перемагати. Вчора підлеглі Ріка Карлайла здолали Філу без Ембііда (76-ті через низку травм лідерів вже 6-ті). Перед цим – Юту (у грі побилися Руді Гобер та Майлс Тьорнер). І вони вже 12-ті. Від плей-інн їх відділяє 2 перемоги. Над ними Мілуокі, які теж грають без своїх травмованих лідерів. Але на відміну від Торонто, де рівень гри в лідерів впав, у гравців Мілуокі все і порядку. Думаю, за місяць-два вони будуть в четвірці.

А лідирує Вашингтон! Без Бредлі Білла вони розтрощили Орландо. Кого ж вони придбали? Кайла Кузму, Кентавіуса Колдвела-Поупа, Спенсера Дінвіді. Позбулися (і фінансово важкого і токчичного в грі) Уестбрука, Монтрез Херрел та Геффорд дають підбір та очки під щитом. З Індіани прийшов Аарон Холідей. Повернувся Авдія. І тільки Девіс Бертанс з 6,1 очка за гру перший претендент на обмін. Дуже радий за Вашингтон.