Фіаско Філадельфії

Вигравати +26 вдома в кінці третьої чверті і програти! Маючи трьох захисників, які входять до першої та другої захисної збірних НБА!? Так буває, що в тебе не летить, а гравці типу Сіммонса забивають триочкові. До речі, в Атланті таких нема. Там хіба що Капелла не кидає трюльники. До речі, 2 з камбечних трюльники забив учасник слем-данк контесту 2019 Джон Коллінз. Вистрілили “лавочники” Галінарі та Уільямс. Але знов і знов буду повторювати що це тренерська поразка.

Док Ріверс великий тренер, чемпіон НБА. Мені дуже подобається малюнок гри Філи в цьому сезоні. Він розкрив (відкрив) трьох гравців, але ці поразки…

Філа побила купу антирекордів програвши після +18 та +26. А якщо бути чесним – не програла, а подарувала суперникам перемогу. Рахунок мав бути 4:1, а не 2:3 і Сіксерс треба бути максимально сконцентрованими щоб виграти 2 гри поспіль. Якщо вони знов гратимуть на Сета Каррі та Ембііда – кіна не буде. У Філи ніхто крім вище згаданої пари не набрав 10-ти очок. Самий дорогий гравець команди (33,5 мільйони) Тобайас Херріс набирає 4 (!!!) за 33 хвилини. До речі, у Каррі тільки 7,8 лямів і 36 набраних очок.

До речі, ніяк не міг збагнути – кого можна трейданути на Порзінгіса. Я б на місці менеджерів помінявся. Все одно команди грають в різних конференціях. Може хоч один в іншій команді вистрілить.

Ну, і, на останок, давайте порадіємо за Лу Уільямса. Показник +31 це не просто так. Зовсім нещодавно безумовно кращий шостий гравець ліги ще може. Ще є порох у порохівницях.