Шаблі без поразок закінчують сезон

Блискучим видався фініш сезону для обох команд. Перша команда здобула дві робочі перемоги над Хуліганами в Дивізіоні А А-Ліги та над ХО-team в Прем’єр-лізі АБЛ. Тепер шанси потрапити в топ-7 значно виросли. Підсумки року в цьому турнірі та про перспективи в плей-офф поговоримо після вівторку, коли буде зіграно останні матчі сезону в дивізіоні А.

Для другої команди в дивізіоні Б А-ліги після перемоги над Under матч з Д-12 вже не має турнірного значення. Бо очна гра з К-team вирішуватиме долю першого місця в регулярці.

А от матч з New Star був надпринциповим. Дружня нам команда 4 рази з 4-х вигравала у нас в офіційних матчах. За 2 хвилини до кінця рахунок був рівним 49:49, але ми дуже вдало захистилися проти лідерів NS і вирвали перемогу 58:51. Відзначимо, що суперники грали без свого лідера Ярослава Токмачова, певно, тому АБЛ написали про цю гру, що Ш2 сенсаційно перемогли в цьому матчі. Сенсаційно, чи ні – покаже тільки фінал. На інших стадіях ми з ними зустрітися не можемо. Ми у своїй групі посіли 2 місце і гратимемо в плей-офф з Академом, а NS – Chargello. В разі перемог/поразок – ми виходимо на переможців/переможених пар Ескімос – Метеор та Українка – Star.

В середу відбулась товариська зустріч першої та другої команди. Нічия 66:66. Певно, доля надіслала нам такий результат щоб жодна з команд не йшла на зимові канікули з поразкою після серій перемог.

Користуючись нагодою, запрошуємо до нас на спаринг 7 січня 20:00-22:00. СК МНС. Малиновського 6, м. Оболонь. Зал + суддя навпіл = 750 з команди.