Шаблі-2 бронзові призери Кубку Горбатова. Перша команда не протрапила в Golden

Знов Шаблі-2 – Інваспорт. Цього разу – в матчі за бронзу Кубку Павла Горбатова. Перемогли 69:52. Награвали те, що тренували з 8 до 9:30 ранку в тому ж залі. Плюс була задача відчути смак гри новачку команди Олександру Дубовику. Як тільки до команди повернулись до гри центрові Верховод та Чеховський абсолютно змінився малюнок гри. На відміну від вчорашнього півфіналу з БК Варенична, коли іноді суперник в атаці робив по 4 підбирання в одній атаці. В підсумку Варенична програла в фіналі БК Хулігани. Вдячні організаторам за запрошення. До речі наш Андрій Полтавець грав у баскет і працював разом з Пашею.

Перша команда вже зовсім на інших орбітах. Три чверті Шаблі давали бій W-Power. Як виявилося, це в основному гравці Першої ліги плюс багато людей, які пограли у “вишці” та навіть Суперлізі (Дзюба). В А-Лізі багато сильних команд і всяке може бути. Але є надія в колективу і тренера, що з W-Power буде зустріч в плей-офф та станеться реванш.

Сьогодні в матчі за вихід в Golden лігу червоно-чорні дали бій Авалю (71:84). При чому Шаблі грали всімох без двох гравців старту (Моісєєва та Ковалевського). Навряд би Шаблі грали в Голден, але наступного сезону туди пробитися варто. А поки  задача мінімум – четвірка Silver, максимум – перемога.