Шульга у Вайлдкетс! Велике тріо університету. Огляд останніх матчів НБА

Друзі, після переходу Максима Шульги захотілося перенестися перенестися в 2016 та 2018 роки. В ці 2 сезони Wildcats вигравали чемпіонство в NCAA. В ті сезони там грало тріо з Нікс Джейлен Брансон – Джош Харт – Донте Дівіченцо та Міккал Бріджес. Всіх їх обрали на знаменитому драфті 2018. Крім Харта (2017).

Хто не пам’ятає, на цьому драфті обрали Трея Янга, Луку Дончича, Шая Гілджеса-Александера, Джейлена Брансона. До речі, тріо останніх потрапили в топ-5 кращих гравців регулярнго сезону. Але нагороду вчетверте отримав Нікола Йокич. Новачок року – Вембаньяма.

Радіємо ще раз Максима, що перейшов в такий крутий університет. А що ж їх тріо Вілланови 2016-18? Вони тягнуть Нікс в півфінал. Харт грає по 48 хвилин, Брансон, не зважаючи на сильні забої (в останній грі не виходив цілу чверть) набирає гарну стату, Ді Віченцо шмаляє трюльники. І робить важливі підбирання в клатчі.

Індіана не менше Нікс заслуговує на 2:0 в серії, і багато хто вважає що Нью-Йорку в Медісоні підсужували. А Рік Карлайл навіть обіцяв подати протест в НБА, з приводу 29-ти несиметричних рішень в першому матчі.

Перемогти в Індіані Нікс буде архіскладно. Слідом за Джуліусом Рендлом та Бояном Богдановичем до кінця сезону вибув Мітчелл Робінсон. Останню гру через задню поверхню стегна не дограв Онунобі. Ростер звужується до вушка голки.

Швиденько по іншим парам. Бостон після легкої перемоги в серії примудрився програти Клівленду, і тепер перевага майданчику у Кавальєрс.

Один в один повторилася ситуація в парі ОКС-Даллас. Маверікс, як мінімум до 25 травня гратимуть без Максі Клебера. Благо для них – повернувся Тім Хардуей і видав блискучий матч. Будемо відверті, майже весь ростер зіграв блискуче. Особливо снайпери – 18 дальніх влучань.

До речі, в матчі проти Клівленду зіграв Свят Михайлюк. Зробив кидок та не влучив. Він став першим українцем з 2010, хто грав в другому раунді плей-офф.

Ну, і, на останок Денвер – Міннесота. 0:2. Вовки прости знищили чинних чемпіонів в захисті. Цікаво чим Наггетс зможуть відповісти в Міннеаполіс? Ця пара на стільки видовищна (не зважайте на рахунки), що заслуговує на 7 матчів.