А-Ліга. Матчі 17 листопада

Всі ігри проходили в групі А.

Amtorg – Briges 109:58
Після нашого товарняка з Амторгом, одразу стало зрозуміло, що ця команда один з наймовірніших претендентів на чемпіонство. Рахунок гри з Мостами, які ніколи не були аутсайдерами А-Ліги говорить сам за себе. Навіть присутність на майданчику Олександра Гуцула та нашого гравця Корпоративної Сані Григорука не вплинула б на результат. В Амторгу грає кілька гравців із досвідом Першої, Вищої і навіть Суперліги.

Ще один фаворит А-Ліги – ПЕЛІКАНИ перемогли REFtors 74:69. Рефторс всю гру закидували трюльниками і вели постійно в рахунку. В четвертій чверті Пелікани змогли закрити дальнобійників суперників – і як підсумок, перемога в чверті (22:11) та матчі.

Гравіті – КНЕУ 76:88
Теж гра, в якій доля вирішувалась на дальній дузі. Тільки цього разу переможці забили “все” – 13 з 42.

От просто зараз їдемо в SVOI на тренування. А після нас – вийдуть хлопці з КНЕУ і 95%, що тренуватимуть… дальні кидки.