Шаблі йдуть без поразок у 3-х турнірах

Якби рівно рік тому нам сказали: “Шаблі через рік гратимуть у 3 літніх турнірах і крізь йтимуть без поразок”, це б здалося жартом. Але це приємна реальність.

В турнірі 35+, куди за віком потрапляють (18!!!) гравців Шабель, в ср ми виграли в дуже складному матчі у Old school. Вели три чверті, але суперник (більшість гравців з Gravity) вийшов вперед, і лише на останніх хвилинах вдалося схилити шалькі терезів на нашу користь. Другу гру турніру (зі Свої) перервав дощ у 3 чверті за рахунку 35:30. Догравання 27 липня.

В А-Лізі Шаблі розгромили Hoops 118:51.

В Корпоративній Шаблі здолали PMP 80:60. Відзначимо повернення Міші Козицького після операції та дебют Сані Фединчука в Ш2. Він гратиме за другу команду, щоб мати більше ігрового часу ніж було в першій і потім повернутися в Ш1.

Рома Серко гратиме за Ш2 в Корпоративній і Ш1 в А-Лізі.