Шаблі – Кроти 71:58

23 листопада 2020. А-Ліга. Матч за 7 місце

Якщо коротко – перемога зі сльозами на очах. Почали гру 21:4!!! Закидали візаві трюльниками Антона Сехіна (24 очки, з 53% реалізації) . А потім пропустили 9 очок поспіль, і вже в середині 2-ї чверті рахунок став 25:17.

Розрив потроху збільшувався (33:20 після половини), але Кроти ніяк не хотіли “сипатися”, хоча грали всю гру вп’ятьох! В підсумку відрив у 13 очок зберігся до кінця гри, але ми замість святкування першої перемоги в А-Лізі за 2 сезони було дико розчаровані.

Нагадало бездарну гру з Мавпами в офіційній грі. За складом значно сильніше, а в підсумку програли 4 очки.

Вразила кількість втрат – 21. У суперника стільки же. Але вони грали «на пульсі» 40 хвилин кожен. А ми – вдесятьох. Ну, і, знов «порадувала» реалізація. Тричі не забити два в одного або три в одного…   Це треба ще примудритися.

Одним словом – є над чим працювати. Радує, що незадоволення грою було у всіх. Значить дійсно хочемо чогось серйозного досягнути в цьому сезоні.