35+ свій фінал програли. Шаблі-2 спробують виграти фінал в сб

Це була крута, майже кіношна історія. Шаблі 35+ в фіналі програли Желейній людині 61:67. Але ми самі віддали цю гру. Двічі повели в рахунку і самі не повірили, що зможемо перемогти. Почали просто дарувати м’яч супернику. А він цим скористався.

Не обійшлося без помилок суддівсього столику не на нашу користь. При чому на останніх секундах. За рахунку 61:64 наш тренер попросив тайм-аут і суддівський столик дав відповідний свисток, а ми ще й м’яч втратили. Судді потім говорили, що не почули. Що саме неприємне – в аналогічній і на 100% дзеркальній ситуації (вони втратили, ми забили) судді гру зупинили і Желейна людина перерозвела збоку.

Ну, і, другий момент – ми нарахували в Титаренка 5 фолів і в протоколі 5 фол навпроти його прізвища був замазаний…

Перемогу не вкрали, нас не вбили, але шанс перевести гру в овертайм при -3 за 17,5 секунд нам не дали.

Ще одну можливість принести золото в скарбничку нашої франшизи матимуть в сб о 15:30 Шаблі-2. Ми гратимемо в фіналі з Обрієм. З поверненням Романа Серка наші шанси на перемогу в півфіналі одразу збільшились. Хоча РМР 3 чверті тримали нас в серйозній напрузі, граючи вп’ятьох.