ГСВ – Денвер та Клівленд – Вашингтон

Пам’ятаєте цей дивний обмін? Навколо нього хочу побудувати черговий пост початку сезону.

Погоджуся з одним з коментаторів, що більш-менш перспективи сезону стануть зрозумілими після 15-ти матчів. Але вже зараз зрозуміло навколо кого будуватиметься гра в тій чи іншій команді. Отже почнемо з Денверу, який віддав Уілла Бартона та Монте Морріса за Кентавіуса Колдвела-Поупа та Іші Сміта. Чисто математично – мінус для Денвера. Іш Сміт в свої 34 та 5 хвилинами за сезон не вартий уваги. А Бартон та Морріс сильніше за Кентавіуса. Але цей трейд звільнив 5 мільйонів в платіжці Наггетс. І вони підписали Брюса Брауна. За відсутності Джамала Мюррея в грі з Голден Стейт новобранець, який перейшов з Брукліну, вийшов у старті. І став ковалем перемоги. При чому в гостях. Йокіч грав відповідно до свого статусу 2-разового MVP сезону. І у серба за дуже короткий строк з’явилась хімія з Брауном та Колдвел-Поупом.

Сподобались новачки команди. Крістіан Браун дебютував в НБА і в свої 21 виглядає дуже впевнено. Вже грає по 13 хвилин за гру. ДеАндре Джордан грає лише 10 хвилин. Але впевнено, набираючи по 4,5 очки за гру.

Якщо Майкл Портер-молодший та Джамал Мюррей пройдуть сезон без травм, ми маємо ще одного реального претендента на фінал Заходу. Поки в Наггетс 2 перемоги, 1 поразка.

Вашингтон.

Теж 2 перемоги і 1 поразка. Баскетболістам зі столиці не пощастило в Клівленді. Навіть без травмованого (око) Гарленда Кевс дотисли Уіззардс в овертаймі.

Про Бартона та Морріса ми вже говорили. Обидва набирають по 9,7 за гру, на них розраховують в клатчі. В порядку Порзінгіс і Білл. Але внутрішнє відчуття підказує, що всю дистанцію регулярки Вашингтон не пройде рівно. Буду радий, якщо помилюсь. І ніяк не збагну навіщо вони підписали влітку Таджа Гібсона.

Клівленд.

Вони пошуміли в минулому сезоні – пошумлять і в цьому. Донован Мітчелл потащив з Вашингтоном коли треба було. Всі матчі 30+. Маючи таких два олстарівця в захисті як Мітчелл та Гарденд, ніхто не пошкодує що втратили Коліна Секстона та Лаурі Марканена. Кевс залишилось прибрати сумбур. А так – все буде добре.