Джош Гідді стає автором самого юного тріпл-даблу

У віці 19 років та 84 дні Джош Гідді зробив самий молодий тріпл-дабл в кар’єрі. В наступній грі він майже повторив своє досягнення. І тепер можна сміливо говорити, що він – майбутня зірка НБА. Австралієць – 6-й номер драфту 2021. ОКС вміє вибирати людей на драфті. Бажаю їм такого ж стрибка як у Фінікса і Мемфіса в останні 2 роки.

Перемігши Денвер (до поразки 5-й на Заході) в гостях Юта довела, що вона заслуговує третє місце. Станом на зараз команди з 5 по 9 місце нестабільно рівні і хто вирветься вгору поки не ясно. І є команда, яка стабільно четверта – Мемфіс. Грізліс виграли 6 матчів поспіль. Джа Морант став гравцем тижня. І що саме приємне – дуже видовищна.

Про інші новини коротко:
– Кайрі повернувся у виїздному матчі з Індіаною, і одразу набрав 20 очок. В цьому матчі повернувся до складу Пейсерс Ленс Стівенсон і набрав одразу 30.

– Мілуокі вирішили не продовжувати контракт з Демаркусом Казінсом! Єдине, чим можу це пояснити для себе – не місце в ростері перед дедлайном обмінів, а характером Казінса і збереження мікроклімату в колективі. Бо з усіх гравців, яких всі клуби повернули в НБА він виглядав на голову сильніше від усіх. Навіть не знаю кого поставити на друге місце.

– Травма Ріккі Рубіо виявилась серйозною і він вибув до кінця сезону.