НБА. Схід. Частина друга

Подивився купу матчів за участю команд Сходу і пазли про цю конференцію на 90% склалися.

Виділю гру Фінікс – Атланта. Все, що зараз відбувається з цими командами нещодавно на прес-конференції описав Трей Янг: “Дуже важко грати в фіналі конференції, а потім грати нудну регулярку”. Матч вийшов надвидовищним. Багато разів змінювався лідер. Команди увійшли в клатч і більш вдалими були Санс. Атланта 12-та, але має піднятися. Як і Індіана, яка зараз 13-та. Правда з 7-ми програшів 4 могло і не бути – не програй вони 4 клатчі з 4-х. Пейсерс нікого не підписали. Травмований Ті Джей Уоррен (до Нового року). Команда має піднятися вище. Точніше – матчі команд з 1 місця по 13 не мають бути легкою прогулянкою. Тільки Орландо та Детройт пішли на перебудову і навряд будуть втручатися за боротьбу за плей-офф чи плей-ін. Кавальєрс вже перебудувались і без кількох травмованих лідерів вже у топ-6. Протягом тижня повернуться Колін Секстон, Марканен, Кевін Лав. Уявляєте їх потенціал? В останньому матчі рекорд НБА для запасних зробив їх кращий трейд цього сезону – Рікі Рубіо. Він вийшов з лави та набрав 37 очок!!! Нарешті Схід та Захід однаково цікаві.

Тишком-нишком Філа вже на першому місці. І це без Сіммонса! Зараз команду тащать Ембіід та Сет Каррі. Завдяки діям африканця 76-ті здолали на виїзді дуже сильний Чикаго. Не зважаючи на травму гравця старту Патріка Уільямса, вони демонструють чудовий баскетбол. Не зважаючи на 2 поразки поспіль вони 5-ті і мають все, щоб закінчити чемпіонат в 6-ці. До Лавіна та Вучевича приїхали Лонзо Болл, Демар Дерозен, Алекс Карузо. Друга поразка Чикаго була напередодні від Брукліну.

Нетс до всього виграли у Торонто, і видно що хімія вже закрутилася і це команда з топ-2 претендентів на фінал від Сходу. Перша – Маямі. Вони програли Бостону, але ця поразка була більше “позапланово-випадковою” ніж логічною.

Бостон в наступному матчі програв на останній секунді Далласу. Базер забив Лука Дончич. Хто не знає – Бред Стівенс замінив Дені Ейнджа на посаді генменеджера. Головний тренер – Іме Удока. Селтікс втратили Кембу, Тайса. Придбали Джоша Річардсона, Шрьодера та повернули Хорфорда. По складу команда топ-6. По грі – топ 9 в кращому випадку. До всього Маркус Смарт наїхав на пресусі на Брауна та Тейтума, що багато на себе беруть. Побачимо що буде далі.