Фінікс – Даллас

Перший бойовичок. Таке враження, що серія за вихід в фінал Заходу не закінчувалась. В цій грі були такі різкі “перепади температур”, що раджу подивитися огляд, а краще – матч.

Перше, що кинулося в очі у Далласа – знов не вистачає людей. Цю гру команда Кідда грала вдев’ятьох. Не вистачало травмованих Бертанса та Нтілікіни. Не буде зайвим в цій ну дуже європейській команді і Факундо Кампаццо. Ще одне придбання, і одразу в старт – Джавейл МакГі. Але хто більше Джавейла заслуговує на старт – Крістіан Вуд. Він видав відрізок, у якому набрав 16 очок своєї команди поспіль (всього 25). І зробив заявку на більше ніж 24 хвилини. Команда симпатична, але зараз здається, що фінал Заходу – їх максимум.

Фінікс – клуб, який знатно трухануло в міжсезоння. В першу чергу зашкварився власник команди – Роб Сарвер. Його звинуватили в расизмі та сексизмі. В підсумку НБА його дискваліфікувало на рік. Потім Джей Краудер натякнув, що не буде грати в команді, якщо йому не буде гарантовано місце в старті. По факту він чекає на обмін.  Ну, і, Деандре Ейтон. Клуб продовжив його контракт не одразу, а тільки повторивши пропозицію Індіани.

З приємного: повернувся Даріо Шаріч, приємно радує вболівальників австралійський новачок Джок Лендейл. І хто дуже порадував вболівальників – Деміон Лі. Саме він грав в клатчі, а не Кріс Пол!

Ще раз рекомендую подивитись цю гру.