Вашингтон – Кліпперс. Знаковий матч

Ніколи не бачив камбеків з -35. У Кліпперс це вже третій суперкамбек в 2022. Перед цим з -24 та -25 над Денвером і Філою. Каліфорнійці грали без гравців, які займають 90% командного кошторису! Крім Кавая та Джорджа через особисті причини пропускав гру Морріс.

Тайрон Лью зібрав колектив однодумців-спартанців, де КОЖЕН психологічно вистрілити у вирішальні хвилини. Припустимо не пішла гра в Зубаца, Джексона, Батюма та Ібаки – він сміливо випускає Манна, Бостона та Кеннарда. Люк став супергероєм. Коли залишалось грати 10 секунд і Кліпперс програвали 6 очок, партнери двічі вивели його на дальні кидки. І він двічі не схибив. При чому другий – з фолом.

Якби я був вболівальником Вашингтону, то в мене б не було жодних претензій до менеджменту на початку сезону. Вони зробили все, щоб команда претендувала на топ-3. На цю гру були заявлені всі гравці команди. Для більшості команд це розкіш. А вони після домашньої серії на 10-му місці. Це катастрофа. Однозначно, це трейди, або зміна тренера. Бо щось не так в середині.

Коротко про травми і переходи: Демаркус Казінс підписав 10-денний контракт з Денвером. Тім Хардуей травмував ногу і орієнтовно повернеться 1 квітня.