День центрових

Явний спад переживають обидві команди Шабель. Перша зазнала двох поразок в А-Лізі (ReCup та КНЕУ-2000), а друга лише в 5 очок перемогла дебютанта Корпоративної ліги Green Dragons. Хто зна, як би закінчилося це протистояння, не зіграй блискуче пара наших центрів Верховод – Чеховський. В обох по дабл-даблу хз РЕ 30.

А ще один центр, який порадував у той день – Олексій Лень. Центр Королів вийшов у старті, зіграв 36 хвилин, набрав 12+8 і грав до 6-го фолу в третьому овертаймі в матчі з Лейкерс. І Сакраменто виграв цю гру. Вирішальні очки забивали Фокс та Хілд. Це було круто. Вітаю українських вболівальників, що ми матимемо свою команду на Заході боротиметься за плей-інн.

А от, хто ще більше вражає – Міннесота. 7 перемог в останніх 10-ти матчах, 7 місце на Заході і видовищна гра. Прихід першого номеру драфту 2020 Ентоні Едвардса нарешті дає свої результати. Таунс та Д”Анжело Рассел знов грають на рівні All-star. Це тріо зробило результат у виїздному матчі проти Філи, куди після трьох ковідних тижнів повернувся Ембіід. Вирішальні кидки робив Рассел.  Вовки вже мають 50%.

По таблиці: Відзначу 6 перемог поспіль Мілуокі після повернення Міддлтона. На Заході травму коліна отримав Джа Морант. Благо, є шанси що він повернеться перед Новим роком. Бо Джа – одне з нових облич сучпсного НБА. Через кого він тільки не забивав при своєму зрості. Стільки базерів. Мемфіс – молода симпатична команда. Без свого лідера їй буде архіскадно потрапити в зону плей-офф.

Ну, і, Фінікс… 16 перемог поспіль це круто. Остання в Брукліні над лідером Сходу. Після чемпіонства Торонто нічому не здивуюсь в НБА. Але те, на скільки Фінікс та ГСВ виглядають краще за інших, вражає. До речі, в ці хвилини грають в гостях з Кліпперс.