Мілуокі – Атланта

Через відключення світла тільки сьогодні зміг подивитися матч Мілуокі – Атланта. Це протистояння цікаве ще з квітня 2021, коли Бакс пройшли Хоукс на шляху до свого чемпіонства.

Дуже хотілося подивитися як виглядає Атланта із Дежонте Мюрреєм, чий перехід з Сан-Антоніо мав суттєво змінити малюнок гри. Перша аналогія, яка приходить в голову – Портленд часів Сі Джея МакКаллума та Деміана Лілларда. Коли в одного лідера не піде – взяти на себе може інший.

Із втрат Хоукс – перехід в Сакраменто Кевіна Хуертера, який нещодавно приніс Королям першу перемогу в сезоні (до речі, над Маямі). За нього Хоукс отримали братів Холідеїв, які грають приблизно по 19 хвилин. А ось хто ПОКИ грає 19 хвилин – Онуека Оконву. Дев’ятнадцятирічний  центровий забив такий путбек через Янніса, що варто було б глянути огляд матчу тільки через цей момент. Навіть якби не було клатчу. Але клатч був, і захоплюючий. Вважаю, що все зіпсували судді абсолютно незрозумілим фолом в атаці. Одним словом – Атланта виглядала круто в гостях проти єдиної (на той момент) команди без поразок. Ще й без травмованого Богдана Богдановича.

Ну, а що Мілуокі? Вони теж грали без одного з лідерів – Кріса Міддлтона. Крім нього травмовані Пет Коннатон та Джо Інглс. А Буденхольцер вже використовував 14 людей з ростеру Бакс. Коли всі вилікуються це буде просто вражаючи сильна команда. Яка і без них на першому місці в чемпіонаті.