НБА Захід

Цього тижня роблю акцент на Заході. Тим більше що саме там сталася новина тижня в Лізі. Давайте по таблиці знизу вгору.

Рокетс глибоко на дні. Команда пішла на перебудову і дивитись її гри просто огидно. Сьогодні була перша гра в сезоні на яку не міг дивитись. Рокетс зазнали 14-ї поразки поспіль. Цього разу в Нью-Йорку. Цікаво, що і Нікс впали на дно, бо вирвали перемогу тільки в кінці останньої чверті. З приходом Кемби та Фурньє команда перестала демонструвати минулорічну гру в захисті і тепер навряд повторить успіх. Якщо не зробить вдалі трейди.

Новий Орлеан поки без Зайона. Але повернувся Інграм. І вони одразу дали бій Хіт та Індіані, а у Кліперс – перемогли. Вони та ще 5 команд боротимуться за плей-інн, тому всі матчі Заходу будуть цікаві.

Спьорс – 13-ті, але без боротьби нікому не зливають.

Сакраменто Кінгс (12) зазнали 3-ї поспіль поразки і звільнили Люка Уолтона після поразки Юті (3).

Оклахома на виїзді програла на останніх хвилинах Бостону  і опустилась на 11-ту сходинку.

Міннесота (10) вночі +40 привезла Мемфісу (8) і мчить у 8-ку. Хоча за талантом ця команда мала б бути в 6.

Лейкерс дев”яті. Навіть повернення ЛеБрона не допомогло. Багато хто не погодився з моїм прогнозом про ЛЛ на сезон. Тепер ви розумієте по що я? Міжсезоння було провалене. Алекса Карузо Степлс центр зустрів оваціями і Чикаго просто не помітили ЛЛ. До речі, вони і Кліпперс (6) не помітили. У команди Тайрона Лью спад. Ще 2 екс-гравці Лейкерс Кентавіус та Кузма зробили цієї ночі гру проти Маямі. А над Уестбруком не жартує тільки лінивий.

А ось у кого підйом – Портленд. Нарешті прокинувся Лілард (була травма м”язів живота) і після трьох перемог вони вже сьомі!

В Денвера у Йокіча то дисквал за бійку, то руку травмує. І в Наггетс 3 поразки, 9-7 і вони 5-ті. Одна з поразок була від Далласу (4). До речі в тому матчі Ріверс молодший впав на ногу Дончичу і Лука випав десь на тиждень. І Маверікс поїхали в Фінікс. І двічі дали бій без словенця фіналістам НБА, які виграли 11 матчах поспіль і вже другі. Нарешті відповідно своїм грошам заграв Порзінгіс.

Ну, а перші Голден Стейт. Каррі б”є чергові рекорди. Ігудала, Грін переживають другу молодість. Знайшов свою команду Геррі Пейтон молодший. Значно додали новачки, яких Керр награвав весь минулий сезон.