НБА. Cезон повернень, ч2. Голден Стейт знов перший!

Без Клея Томпсона Голден Стейт перші на Заході. Виросли ті, кого Стів Керр награвав минулого року. Деміон Лі та Джордан Пул дають результат. Уіггінс заграв на рівні, який відповідає його зарплатні, і тільки контракт Уайзмена є певним тягарем для команди. Але він є непоганою опцією для обміну в січні-лютому, коли стане зрозуміло чи готові ГСВ боротися за чемпіонству. Ну, і, ветерани, яких повернули/підписали Воїни вже дають результат. Ігудала легко повернувся в систему, в якій грав не один рік. Найкращим придбанням по результатам за свою ціну (стандартна мінімалка 1,7 лямів)  є Ньєманія Бьєліца. Не будуть зайвими в команді Отто Портер, Гері Пейтон-молодший та Хуан Тоскано-Андерсон. Відзначу, що були ігри, в яких ГСВ вирішувало питання без Каррі. А іноді Стеф закидав 45 очок, як грі з Кліпперс. Хоча цю гру Бледсоу (захищався проти Каррі) зіграв непогано.

У Кліпперс сталося 2 поразки, але від Мемфісу та ГСВ в напружених матчах, а потім був розрив Портленду цієї ночі на майданчику Блейзерс. Про Мемфіс трошки пізніше, але я бачу цю команду в боротьбі за 6-8 місце з Далласом та Лейкерс. Морант вже тиждень видає дива. По грі вони виглядають просто блискуче, але в них немає скритого резерву, як Кавай та Ібака у Кліпперс, наприклад. Також вони повернули Еріка Бледсоу і виглядають дуже-дуже симпатично.

П’ятою командою, яку назву претендентом на золото ЗА ГРОЮ НА СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ  – Юта. Вони нікого не втратили, але підписали Еріка Паскалла, Руді Гея та Хасана Уайтсайда. Ростер виглядає блискуче.

Команди 6-8. Даллас підписав та Реджі Буллока і втратив таких само по силі гравців. І тільки час продемонструє – чи були ці трейди значущими. Головні сподівання вболівальників та симпатиків Маверікс – повернення Джейсона Кідда. Але вже у статусі головного тренера. Можливо він зробить те, що не зміг зробити Рік Карлайл (очолив Індіану) – знайде як використати по максимуму сильні сторони Крістапса Порзінгіса. Бо минулі 2 сезони він отримував більше ніж був того вартий.

Мемфіс обміняв Йонаса Валанчунаса на Стівена Адамса. Мені особисто шкода, бо симпатичний мені литовець дуже гарно виглядав у цій видовищній команді (поки сами видовищній на Заході).

А обміняли його в Новий Орлеан, у який я більше не вірю. Можливо, Пеліканс боротимуться з Портлендом за потрапляння в плей-інн, але вони профукали стільки гравців за 2 роки, не дали гідного росту своїм  численим високим виборам драфту, що ганьба. Приклади? Той саме Мемфіс та Фінікс.

Слово в слово те саме можна сказати про Міннесоту та Сакраменто. Хоча не буду брехати – гра Кінгс часів Бьєліци, Богдановича, Хілда та Фокса мені дуже подобалася. Навіть не зважаючи на невихід в плей-офф.

ОКС та Рокетс даю аванси сподівання на рік, що вони не стануть Новим Орлеаном та Міннесотою.