Обидві Шаблі перемагають минулого тижня, але сьогодні буде складно

Шаблі-2 здобули другу перемогу в групі Б А-Ліги. Цього разу – над Інваспортом 88:64. На відміну від першої гри з РМР, вони не використовували гравців з Інваспорту-2. Підтягнувся Вова Терновий, але він ще далекий від усім нам звичної форми і в плей-офф, якщо Інваспорт туди вийде, він ще дуже сильно додасть. А от хто в великому порядку – Мельниченко. Він добряче поштовхався з нашою суперпарою центрових Чеховський – Літвінов. Але другого високого такого рівня в біло-синіх немає. А в Шаблях ще є Олександр Григорук, який поки лікує коліно. У Чеховського у звітному матчі дабл-дабл, але головною зіркою на майданчику був Роман Серко (30 очок, РЕ-34). Він закидував червоно-чорних трюльниками. І якщо в першій половині інваспортівці відповідали майже такою ж кількістю але командних влучань. Ближче до середини 3 чверті ми ці трюльники закрили і розрив в рахунку став небезпечним.

Куди складнішою стала гра першої команди проти 5-Team. “Дітки виросли 2”. Або ці хлопці “ризикують” повторити шлях трьох Хижаків, які ще півроку тому грали проти Шаблі-2, а зараз – вже у клубах Суперліги та Вищої ліги штампують дабл-дабли.

15-16 річні вихованці Олександра та Сергія Сабутських гарно навчені. Фізично додали за півроку. І якщо на початку гри проти “мужиків” вони трохи розгубились (27 втрат), то пізніше почали тиснути на Шаблі їхньою ж зброєю – прихвати, пресинг при розводі м’яча, забиті м’ячі у відривах після перехоплень.

Шаблі вирвали перемогу 69:61 в першу чергу індивідуальній майстерності Дмитра Ковалевського в клатчі. З 4 новачків відзначимо Влада Топчія, який забив важливі очки в останній чверті та взяв кілька підбирань у складній боротьбі.

Третім суперником за вихід в Голден лігу у цій групі є Райффайзен-Аваль. Гра з жовто-чорними буде надскладною. Але всі сили та думки мають бути  сконцентровані на сьогоднішній грі o 21:45  з W-Power. Про силу суперників можете судити по результату їх першої гри проти Gravity 134:45. По прізвищам: Кравченко-Мулик-Ковригін. Це тріо грало проти нас в складах Дай мяч, Курбенд та NRG. Решта w-powerівців релевантно їм по силі. Відзначимо Сомика, Коберника, Дзюбу, Рибчинського.