5 Шабель – чемпіони битви професій. Перемога над Метеором. Початок А-Ліги

Неймовірний марафон, який вдалося “видихнути” тільки зараз. Шість матчів за 10 днів, в проміжку 3 тренування та день народження. 43. Політ нормальний. Баскет продовжує давати неймовірну енергію.

6 Шабель (Діма Ковалевський, Вадим Шпень, Міша Козицький, Слава Підкалюк, Саня Стрілець та я) стали чемпіонами Битви професій в складі команди айтішників. В фіналі перемогли Сферу обслуговування. Тренер на відміну від регулярки асистував їм. Але без травмованого Сані Григорука їм було складно. За Шаблі крім тренера в фіналі “віддувався” Макс Григор”єв. Бронзу за юристів здобули Сані Моісєєв та Русин, Паша Жовнерчук та Тьома. За медиків та держслужбовців Шаблі не грали, тому залишились без медалей.

До купи Діма Ковалевський – MVP турніру, а Вадим Шпень – кращий захисник (6 блок-шотів в фіналі). На наступний день після фіналу Шаблі-2 стартували в А-Лізі у групі Б. Перемогли Метеор, який складається з колишніх гравців GymMaxx.