А-Ліга. Матчі 23 листопада

Дивізіон Б. Матч за 5 місце

Ейнштейни – New Star 79:50

Коли ми побачили на розминці New Star YaRoслава Токмачова, здалося що є шанси на рівну боротьбу. Але, в підсумку, він не зіграв ні хвилини. Нагадаємо, що через травму коліна він пропустив декілька останніх ігор. Певно, приїхав зіграти тільки у випадку перебору фолів одразу у кількох його одноклубників.

А у Ейнштейнів в порівнянні з матчем регулярки (ту гру в одне очко виграли лимонні) ну дуже серйозне підсилення – в особі Максима Ширка (22 очки). Крім нього у переможців єдиним, хто відзначився двозначною кількістю очок був наш колишній гравець Іван Дашко (14).

З ньюстарівцями нам тепер ще грати в одній групі в Корпоративній, а потім і у плей-офф, можливо. А з Ейнштейнами ми граємо регулярно товарняки. Тому бажаємо усім травмованим одужання і чекаємо на ігри з цими командами.

Група А. КНЕУ – Амторг 78:94 (11:22, 25:29, 20:21, 22:22)

Я спеціально виділив рахунок по 10-хвилинкам, щоб читачі зрозуміли, що три чверті боротьба була рівна. КНЕУ буде складно повторити свій позаминулотурнірний успіх (друге місце). Але звітна гра показала, що це не зовсім малоймовірно. Їх відсоток триочкових кидків значно впав у порівнянні з попередніми іграми (9 з 41). А забий вони своє одному з головних фаворитів змагань – хтозна як би склався перебіг подій цієї гри.

В порівнянні з товарняком із нами в Амторгу з”явився Вячеслав Краснов. Добре нам відомий по грі за Space Jam. Але, на відміну від SJ тут він не одноосібний лідер. Партнерів за собою в Amtorg ведуть Антон Коваленко та Дмитро Кравченко (21 та 27 очок відповідно).