Шаблі ще не завершили сезон 2020 і беруть участь в “Зимовій жарі 35+”. А-Ліга 21-22.12

Ми дуже чекали на матч Бульдоги – Grand щоб дізнатися свого суперника в плей-офф, але остання гра регулярки Корпоративної ліги так і не відбулася. Судячи, що Бульдоги зіграли товарняк з Дітьми Соломенщини – проблема була точно не в них.

В “Шаблі”  по плану тренувальні ігри 30 грудня та 3 січня, а вже 4 ми стартуємо в турнірі Зимова жара 35+. Крім нас вже дали згоду Желейний Аваль, Lifecell, Ейнштейни, Форум (Інваспорт), Юніор, Shtopke, Chargello, Servicemaster. Зрозуміло, що фаворитами ми навряд будемо. Але досвід буде цікавий.

А-Ліга закрила 2020-й п’ятьма іграми регулярки.

Вище згадані Діти Соломенщини ледь не створили сенсацію, програвши ДАЙ МЯЧ 85:91. Вихованці Артура Будагяна додають від гри до гри. Дехто вже грає в Голден Лізі за Пеліканів і можна сміливо заявляти, що з десяток сильних гравців зайдуть в різні аматорські команди через рік-два.

BRIDGES 78:77 ХУЛІГАНИ

Давні друзі-суперники видали феєричний матч, йдучи очко в очко з екватору матчу. Як і нам, Мости “привезли” Хуліганам  одне очко.

PARIMATCH TECH (Київ) 72 – 77 Gravity (23-22, 14-23, 18-15, 17-17)

Буває і таке – програєш лише одну чверть, і програєш зустріч.

REFtors  69 – 75 reCup

Рефторс часто виграли початок, але програвали фінішний відрізок. Цього разу вийшло навпаки. Вигравши 12 очок в останній 10-хвилинці, вони не змогли надолужити загаяне в перших трьох.

КНЕУ 103 – 96 KURBAND

КНЕУ грали одразу без 5-ти своїх лідерів, що давало Курбенду шанс зробити такі самі фантастичні камбеки як в матчах з Гравіті та Хижаками. Не вийшло.