Дві вигнуті ноги 29 червня

Ще до травми Янніса Атланта вела в рахунку, правда не 22 очки, а 10. І грати залишалось 20 хвилин. Хто знає – коли б здувся Лу Уільямс, який вийшов в старті замість Трея Янга (травма гомілкостопа виявилась серйозною). Але порадіємо за Лу – 21 очко це серйозно. Прорвало і Богдановича (20). Через удар в обличчя не закінчив гру Клінт Капелла. Цікаво, що cbssports не дає інфи що грек вибув на довгий термін. Кавая вони “тримають в лазареті” до 2 липня. Янніс невдало приземлився після підбирання. Приземлився на одну ногу і під вагою тіла нога вигнулась в інший бік. На відміну від Артема Бєсєдіна, на ногу центр Мілуокі все ж таки став. Сподіваємося, що все обійшлося.

А от “Бєсєдка” вибув на півроку. Лікар Динамо: “Артему Бєсєдіну було проведено МРТ-обстеження. На знімках МРТ у нього є часткове пошкодження задньої хрестоподібної зв’язки, часткове пошкодження внутрішньої та зовнішньої бічної зв’язок, а також перелом виростків стегнової кістки без зміщення.

Від удару прямою ногою у Бєсєдіна трапилася гіперекстензія (перерозгинання) в колінному суглобі, яка викликала таку значну травму.

Зараз ми проводимо консультації з травматологами та хірургами з приводу тактики лікування. Попередньо це консервативне лікування. Термін відновлення – близько шести місяців.”