Кліпперс знов “завалює” штрафні в клатчі

Спочатку за рахунку -3 Пол Джордж значно зменшив шанси на овертайм, промахнувшись в першій спробі. Другу завалив спєцом. М’яч виграв Казінс. На ньому сфолили. Він навіть забив перший. А другий… кинув у щит, а це втрата. Судді віддали володіння Фініксу. Кріс Пол забив обидва і Фінікс веде в серії 3:1.

Цьому передував матч в стилі 80-х. Постійно на межі бійки. Технічні фоли, дуже грубі фоли.

Але всю гру Фінікс був трошечки краще в абсолютній більшості компонентів.

Взагалі це унікальна команда. Тут є 3 стовпи: Пол, Букер, Ейтон. Решта баскетболістів допомогають їм здобувати перемоги.

Навряд помилюся, якщо скажу, що Монті Морріс в плей-офф випускав на майданчик найбільше баскетболістів. Абдель Надер у звітній грі став 15-м.

При чому гравці з 4-го по силі по 10-го не сильно поступаються один одному в класі.

Саме тому Торрі Крейг просидів всю гру, але тренер випустив його в клатчі на захист. Бо Крейг грав у більшості попередніх матчів і ноги не затремтіли.

Про Долю Кемерона Пейна взагалі можна оповідання писати. Як він не підійшов кільком командам, поїхав грати в Китай, а Фінікс його повернув, і він грає по 21.5 хвилині в плей-офф.

Тренерська команда. Тренерські перемоги. А Ейтону всього 22! Букеру та Бріджесу по 24. Уявіть якою сильною стане ця команда через рік!