Матчі 8 червня

Серія Юта – Кліпперс стартувала так, ніби це вже 7 гра. Вболівальники гнали Юту вперед. А в них після вдалого старту було… 20 промахів поспіль. Але джазмени не знітились і виграли третю чверть 32:19.

Розпочалися гойдалки. То ті, то інші виходили вперед. Поки Донован Мітчел не завершив кілька атак Юти поспіль (45 очок і рекорд Карла Мелоуна в 4 матчі 40+ очок побито).

Кліпперс кинулися наздоганяти. Партнерів вів за собою Кавай. Але вирішальні кидки робив не він. Пол Джордж забив трюльник і стало -3. Гості відбилися в захисті, але Юта команда сильних захисників. Джорджа і Кавая плотно закрили. В підсумку вирішальний кидок довірили Маркусу Моррісу і його заблокував Руді Гобер. 1-0 на користь Юти.

Філа контролювала хід другої гри з Атлантою. Не домінувала всю гру, але контролювала. В першу чергу – завдяки гри у захисті. Трея Янга закрили повністю. Набагато менше вільних трюльників кидали дальнобійники Хоукс. Ну, і, Ембіід набрав свої чергові 40 очок. 1-1 в серії. Чекаємо що Нейт МакМіллан запропонує Доку Ріверсу в Атланті.