Мілуокі привезли 20 очок Фініксу

Є серія! Як в старі добрі часи фактор домашньої арени дуже дієвий. Мілуокі набагато краще зіграли другу гру, але за перемогу не змогли зачепитися. А в третій був погром із результатом 120:100. Фінікс програвав майже в усіх компонентах, двічі пропускав ривки. Але незрозумілим чином повертався в гру. Ще раз підкреслю, що вони, Кліпперс та Атланта за будь-яких умов не опускалися нижче певного рівня. Після 20 забитих трюльників з 40-ка в грі номер у звітному матчі здавалося що вони взагалі нічого не забили. Але Джей Краудер витягнув відсоток до 31,5%, закинувши 6 з 7-ми! Букер кинув теж 7, але забив раз. По факту тільки він та Мікел Бріджес провалили гру. Хоча у Бріджеса, судячи по кращому показнику +-, (-1) не все так погано. Він добре зіграв на захист.

Ну, а Мілуокі? Янніс лише другим в історії після ЛеБрона та Шака робить 40+10 у двох матчах поспіль. Джуру Холідей закинув 5 з 10-ти дальніх кидків. При чому велика порція з них була зроблена під час ривку 16:0 в кінці третьої чверті. Від третього нокдауну Фінікс оговтатись не зміг. Міддлтон набрав 18+7+6. Чи зможуть усі Бакс зіграти так само хоча б у ще 2-х домашніх матчах? Про всі матчі я не кажу. Це просто неможливо.

Мілуокі додає від матчу до матчу. Вдома ніхто не заважає Яннісу під час штрафних (13 з 17-ти). Ймовірність побачити 7 матчів збільшується.

Торрі Крейг вийшов в цьому матчі. На відміну від його партнера Даріо Шаріча, його травма коліна не була серйозною. До речі, хорвата ну дуже не вистачало Санс. Камінскі не в стані замінити Ейтона. Деандре швидко набрав 5 фолів, тому зіграв лише 24 хвилини. Коли його не було на майданчику Бакс робили під кільцем що хотіли.

Ну, а моментом матчу став данк Кемерона Джонсона через Пі Джея Такера.