НБА. 30-31 травня. Травми Ембііда та Девіса

Багато хто з вас, певно, вже знає результати матчів цієї ночі, але я відстаю на добу… Тому цей огляд – скоріше “пруфи попередніх серій”. За рахунку 50:53 Лейкерс в домашньому матчі проти Фініксу втратили Ентоні Девіса. Травма паха. Звісно, що повну інформацію ЛЛ спробує зробити максимально закритою, але на певних ресурсах стоїть дата повернення 3 червня. І хоч я вболіваю за Фінікс, хочеться щоб Санс перемогли в максимально чесній боротьбі. Також у Лейкерс була травма у Кентавіуса Колдвела-Поупа. Він також мав повернутися третього червня, але через травму Девіса (це моє припущення)  він повернувся цієї ночі.

У Фінікса в списку травмованих тільки Абдель Надер. Повернення 6 червня.

Давіс Бертанс з Вашингтону вибув до 30 червня через травму литкового м’язу. Але будемо відверті – травма в стані суперників Уізардс куди значуща для визначення чемпіона. Невдало впав після блок-шоту Лопеса Джоель Ембіід. Благо, ніяких повідомлень про довготривалу травму центрового не було.

Філа та Лейкерс свої матчі програли (матчі в серіях 3-1 та 2-2, відповідно). Показовим було як в клатчі Вашингтон свідомо фолив на Бені Сіммонсі. Зважаючи, що до клатчу в нього був показних 2 з 16-ти забитих в серії, його 2 забиті  4-х не такий вже і поганий показник. Але цей матч продемонстрував, що ані Тобайс Херріс ні Сіммонс не готові вирішувати задачі, притаманні суперзіркам, згідно їх зарплатні. І це може стати проблемою в півфіналі.

Де вони з високою долею ймовірності зустрінуться з Атлантою. І в четвертому матчі перемога далася Хоукс доволі легко (3-1).

Без Джейлена Брауна Бостону дуже складно. А коли через травми вибули Роберт Уільямс та Кемба Уокер перемогти Бруклін майже нереально. В 5 матчі серії тріо Дюрант – Харден – Ірвінг набрало 104 очки!

Два матчі з травмою шиї грає Лука Дончич. Це дозволило Кліпперс зрівняти результат в серії (2:2) і нас чекає як мінімум 2 цікавенних зустрічі.

Знову мегаматч Мемфіс – Юта. Знову клатч. І знову перемога Джаз (3:1 в серії). “Зарішати” Доновану Мітчеллу допоміг Джордан Кларксон, довівши скептикам що недарма отримав звання кращого 6-го гравця регулярки.