НБА. Матчі 1 січня. Михайлюк повертається

Це був прекрасний баскетбольний день із купою видовищних моментів. Знов приємні новини для українців: Михайлюк забив три дальніх кидки і вийшов на минулорічний показник набраних очок. Він поки 9-й по проведеному часу на паркеті, але є відчуття, що скоро він стане 6-7. Можливо, що саме очок Свята не вистачало Детройту в попередніх іграх. А тут черкащанин набрав 9, і одразу перша перемога (+3 над Бостоном).

Ще одна команда, яка оформила 1 перемогу – Вашингтон. Тільки но не зіграв Уестбрук. Одразу розправив крила Бредлі Білл (31 очко) і розгром Міннесоти!

Атланта взяла реванш над Брукліном. У Нетс грали всі лідери! У цій гри Джон Коллінз забив два такі слеми, що кожен претендуватиме на топ-10 січня! Не полінуйтесь, подивіться на ютюбі.

Мемфис без Моранта розгромив Шарлотт.

Даллас переміг Маямі. При чому з Батлером. Але Джимбо зараз в ну дуууже поганій формі.

Три триллери з захоплюючими останніми секундами: Фінікс перемагає в Денвері, Лейкерс – в Сан-Антоніо, Кліперс – в Солт-Лейк сіті (у Юти).

Голден Стейт програв Портленду. Травмував гомілкостоп Джеймс Уайзмен. На щастя, нічого серйозного, і він скоро повернеться. Повернувся Дреймонд Грін, але поки що форма далека від оптимальної.