НБА. Матчі 15-16 січня

Перший матч, який подивився повністю в цьому році, – Мілуокі – Даллас. Не знаю як у всьому світі, але в Україні та на Балканах дуже люблять Луку Дончича. Матчі за його участю – завжди свято для вболівальників. Навіть нейтральних. Його обманні рухи корпусом – щось особливе.

Вийшов класний клатч. І Луку партнери залишили без м”яча. Як результат – поразка 109:112.

Чикаго примудрився програти Оклахомі в овертаймі, виграючи після першої половини +18!

Сан-Антоніо взяв реванш в Рокетс за поразку 13 січня. Вона була аналогічну поразці Биків від ОКС. До речі, майже всю гру команди йшли очко в очко.
Відзначу, що Х’юстон грав без Гордона, Казінса, Уолла та Стерлінга Брауна. Не грав ще і Віктор Оладіпо! А от Родіонс Курукс блискуче дебютував за червоно-білих! Колишній гравець Нетс був єдиним з позитивним показником +- (+13). Також відзначу Мейсона Джонса. Він проводив лише 5 матч в житті і покращив свій рекорд аж на 15 пунктів (24 очки). Мейсон забив 6 з 8-ми триочкових.

Ну, а що Борода? Він герой дня. 1) Він став 7-м в історії, хто дебютував з тріппл-даблом! І першим в історії, хто зробив це, забивши 30 очок! Я недарма поставив на фото графіку з ще одним фантастичним тріпплом Хардена. Ви про нього пам”ятаєте?

Ну і Дюрант… Кевін набрав 42 очки. Без Кайрі Ірвінга Бруклін виглядав чудесно. Орландо гідно давав відсіч, будучи в грі до останньої хвилини (115:122). Роль головного “рішали” в клатчі зіграв Харден.

Філадельфії не вистачило Джоеля Ембііда в грі проти Мемфісу (102:104), до складу якого повернувся кращий новачок 2020 Джа Морант. В клатчі 76-х тягнув Тобайас Херріс, але найважливіший кидок робив Тайріс Мексі. На жаль для філадельфійців – не влучив.

Детройт дещо сенсаційно переміг Маямі з рахунком 120:100. Святослав Михайлюк зіграв 2 хвилини і зробив один влучний кидок.

Ще один українець в НБА – Олексій Лень – не грав через особисті причини. А його Торонто переміг Шарлотт 106:103 в дуже напруженій боротьбі. Знов феєрив суперник по ігрових хвилинах в команді Кріс Буше (20 очок).

Портленд в ще одному рівному матчі переміг Атланту 112:106.