НБА. Матчі 9 січня. Значно розширився список травмованих

На жаль, основний акцент в цьому звіті буде не про позитивну сторону баскетболу, а негативну. Травми. В огляди потрапило як падають Богдан Богданович та Томас Брайант. Вашингтон Уізардс, наче леви билися проти Маямі, і саме Брайанта не вистачило для перемоги в цій грі (124:128). Він вибув до кінця сезону через травму коліна.

Ну, а Богданович “добив” вже травмоване коліно. Йому в цьому трошки “допоміг” Ламело Болл. Атланта серба програла матч, пропустила Шарлотт Болла вперед у турнірній таблиці. І, якщо не помиляюся, Хорнетс вперше за багато років має 50% після 10 ігор. Богдан вибув на 2 місяці.

Ковід покосив 2 команди. Цікаво, що 2 з них на момент написання замітки  з показником 7-3 очолюють Схід – Бостон та Філадельфія. Через Ковід-19 команди в списку травмованих мають 9 та 8 гравців відповідно. До речі Філа без усіх лідерів крім Ховарда та Гріна дали бій Денверу.

На Заході теж 2 команди мають 7-3. Лейкерс та Санс. Фінікс, до речі, здобув перемогу над Індіаною, яка на Сході йде третьою.

Коли дивився список травмованих, дізнався, що в списку сильних гравців, які вибули до кінця сезону, до Спенсера Дінвіді додалися Маркел Фульц та Маркіс Крісс. Їх Голден Стейту та Орландо тепер буде ще складніше пробитися в плей-офф.