НБА. Переходи та травми

Після переходу Святослава Михайлюка в Оклахому він дуже швидко адаптувався. В половині матчів вийшов у старті. 80% краще ніж у кар’єрі. Значно зросла кількість підбирань, і, особливо блок-шотів. Можливо, це пов’язано із рішенням тренера (я не помилився) щоб не грав Ел Хорфорд. Його не змогли обміняти через занадто “важкий” контракт. І вирішили його зберегти для обміну на наступний сезон. Щоб він не травмувався. Основна мотивація – більше часу молодим гравцям, аби їх розвивати. Святослав від цього тільки виграє.

У Леня теж все добре. До кращих показників в кар’єрі ще далеко. Але ніде він так часто не виходив в старті, як у Вашингтоні (27 з 44 матчів). Але чітко видно його важливість у схемі команди. А після травм до кінця сезону Томаса Брайанта та Дені Авдії на плечі українського центрового звалиться ще більше відповідальності.

Крім Авдії в останні тижні до кінця сезону зламалися: Джамал Мюррей (Денвер), Данте Екзум (Рокетс), Торіан Принц (Кевс), Джеймс Уайзмен (ГСВ), Ті Джей Уоррен (Індіана). Формально до кінця сезону (11 матчів) вибув Джон Уолл. Але травма незначна (підколінне сухожилля) і за місяць він буде тренуватися.

Найбільш значущим в списку є Джамал Мюррей. Ми добре пам”ятаємо його суперпротистояння в плей-офф проти Донована Мітчела. Ця травма значно зменшила шанси Наггетс на повторення минулорічного успіху. І нехай до їх складу додалися Остін Ріверс, Аарон Гордон, Гері Кларк (з Орландо за Гері Херріса) та Джавейл Макгі, проблема із задньою лінією в них буде. Цей плей-офф стане справжнім лакмусовим папером для Факундо Кампаццо. Побажаємо аргентинцю вдачі.

Кліпперс підписали Демаркуса Казінса та Реджона Рондо (за нього каліфорнійці віддали в Атланту Лу Уільямса). Бостон – Джабарі Паркера та відрахував Мо Вагнера! Вашингтон підписав Джордана Белла. Мілуокі – Джеффа Тігга, якого відрахували з Орландо.

Оладіпо підписався з Маямі. У зворотному напрямку в Рокетс перейшов Келлі Олійник, грає в старті, і став одним з лідерів. Хіт також отримали Неманью Бєліцу. Джордж Хілл підсилив Філадельфію. Тревор Аріза переїхав в Маямі, а Майєрс Леонард – відповідно – в Оклахому.

Чикаго віддав Ніколу Вукчевича в Буллс за Аль-Фарука Аміна, Отто Портера, Уенделла Картера. Також Буллс підсилив Даніель Тайс. Торонто віддало Нормана Пауела в Портленд за Родні Худа та Гері Трента.