НБА. Перші матчі плей-офф

Американські коментатори кажуть Лука – Меджик. Але вся система НБА – один тотальний Меджик! Після  феєричних матчів плей-інн плей-офф розпочався не менш круто. Я пророкував 6 цікавих серій з 8. А їх буде 7! І Бостон, я в це вірю, хоч одну домашню гру з Брукліном зобов’язаний брати. Навіть без Джейлена Брауна.

Вашингтон дуже симпатично виглядав у грі з Філою. І лише через 2 помилки Уестбрука Вашингтон втратив шанс на перемогу в клатчі. Блискуче провів свої 16 хвилин Олексій Лень. Стартовий центровий набрав 12 очок і зібрав 3 підбирання. Українець встановив рекорд НБА – чекав виходу в плей-офф 531 гру.

Мілуокі з Маямі ніби продовжили свою минулорічну суперсерію. Цього разу на останній секунді овертайму забив Кріс Мідлтон. Маямі до кінця сезону втратив Оладіпо. Рецедив старої травми квадріцепса. В кращому випадку зможе тренуватися в листопаді.

Даллас в клатчі здолав Кліпперс. Цей матч має декілька підтекстів. В минулому плей-офф Маркус Морріс просто бив Дончича. Зараз таких “провокаторів” у ЛК одразу три. Нагадаю, що Кліпперс обміняли Реджона Рондо на Лу Уїльямса. Відтепер Реджи Джексон поза стартовою 5-кою. Ну, а Даллас може пишатися своїми трюльниками (17 з 36), які забивали: Лука (5 з 11), Доріан Фінні-Сміт (4 з 5), Тім Хардуей (5 з 9). Нагадаю, що ЛК спеціально програли ОКС в останньому матчі регулярки щоб не перетнутись з Лейкерс. Це було ганебно.

Портленд реалізував 19 з 40 триочкових спроб в Денвері. Це принесло Блейзерс виграти першу перемогу в серії.