НБА. Рух по таблиці останні 2 тижні. Склад ALL-STAR game

Захід очолює Юта, програвши одну гру з десяти – Денверу. Денвер впав на 7 сходинку. Одна з поразок – Вашингтону 128:130. І що приємно – Лень зміг допомогти зупинити одного з претендентів на МVP Ніколу Йокіча. У Олексія 10 очок + 7 підбирань. Правда, місце в старті він втратив. Але Вашингтон (13) вже обігнав Клівленд (14). І якщо, йтиме з таким само графіком, як зараз (6 перемог в 10 зустрічах) – він потрапить в плей-офф! Цієї ночі Уїзардс обіграли потужний Портленд (8 перемог в останніх 10-ти зустрічах і 5 місце). З таким само (8-2) графіком йде 4-та команда Заходу – Фінікс. До сих пір не можу зрозуміти, як Санс програли Нетс 124:128, ведучи в рахунку 47 хвилин. І хоча Бруклін (2) ще відстає від Філадельфії, по грі – куди сильніше, як би я не симпатизував Сіксерс.

До речі, капітан Сходу – Дюрант, разом із ним в старті Кайрі Ірвінг, ще один претендент на MVP Ембіід, Янніс, та Бредлі Біл!!!!!!!! Хто читає мої блоги давно, знає як я злобився, коли в минулі роки Бредлі Біл не завжди потрапляв на зоряний уїк-енд. Цього року він не просто там, а в старті! Для цього йому треба було стати… кращим бомбардиром сезону. Відзначу, що третій в списку кращих скорерів – Дейм Ліллард в топ-5 Заходу не потрапив. Цікаво, що Лука Дончич сказав в інтерв”ю, що Дейм заслуговує на топ-5 більше ніж він. Капітан Заходу – ЛеБрон. Також в топ-5 Кавай та Стеф.

Торонто вже у топ-8. Вигравши 7 матчів з 10-ти, вони вийшли на показник 50% (15-15). На сходинку (7) нижче від них Хорнетс (6-4 в останніх матчах). У решти команд Сходу провал. Крім Маямі (6-4). Вони вже 10-ті. Так у №3 Мілуокі (5-5), у №4 Бостону (4-6), у №5 Індіани (4-6). У №8 Нікс та №9 та Буллз по 5-5, але по грі Маямі виглядає краще. Дуже сподіваюся, що і Вашингтон не скине обертів. А головні невдахи Сходу – Клівленд (9 поразок поспіль) та Детройт (3-7). У Свята Михайлюка після вдалої гри з НОП 0 та 5 очок в останніх іграх.

Лейкерс та Кліпперс ділять 2 та 3 сходинку Заходу. Спьорс забирають усі свої очки, там де це можливо (фантастичні для мене 7-3), і вже шості. Восьмі Уоріорз. Мемфіс дев”ятий. Десяті – Маверікс. Кінгз, програли 6 ігор поспіль і вже 11-ті разом з Пеліканами. Рокетс після травми Крістіана Вуда програли 7 ігор поспіль. Вони вже тринадцяті. ОКС ніби зовсім нещодавно були в топ-8. А зараз 3-7 та 14 місце. Закривають таблицю Тімбервулвз.