PMP – Шаблі 87:86

Черговий приїзд до дружніх нам PMP (колишній тренер та 5 екс-гравців), і вдруге жорстка гра. Майже всі наші ігри судить Володимир Нестеров. Але саме в СК Міноборони він має заспокоювати наші команди. І якщо минулого разу тренер РМРшників – Дмитро Буданков – казав, що це нормальна чоловіча боротьба. То про звітну гру його реакцію не знаю. Йому дісталося від Льоші Соломахи. Фол був на користь Шабель, але дійсно Дмитрові було боляче.

Льоша тягне на собі другу гру підряд і збирає шалену купу фолів. Але з Мостами такого не було.

Грали синусоїдально, але 90% в ролі наздоганяючи були Шаблі. Іноді відставання сягало -15. Домовились, що граємо не на результат, а на взаємодії, особливо – в нападі. З вильотом через хворобу Кості Топтуна та Сані Полторацького постав дефіцит заміни Гуліверу. Через хворобу Паші Фридриха м’яч розігрував або Льоша, або грали комбінацію.

За відсутністю Антона Сехіна тральники кидав… Олексій Соломаха.

Три чверті обидві команди давали пограти резервістам, але із накалом пристрастей обидві команди ну дуже хотіли виграти.

РМР почали помилятися, ми зробили ривок 7:0 та наздогнали.

Знов запрацювала дальня артилерія в особі Буданкова (він точно набрав 25+) – 85:82. Своє слово сказав Паша Жовнерчук. Разом з партнерами організовував пресинг на половині суперника. Забив із фолом 86:85. Нажаль, відскок після його штрафного був такий, що господарі змогли реалізувати відрив 2 в 1 та схилити шальки терезів на свою користь. Друга поспіль прикра поразка.