Різні 39 очок

Фантастичний за драматургією матч. Дві чверті команди йдуть очко в очко. Раптом вистрілює  Джордан Кларксон. Він набирав 17 очок Юти поспіль і гості повели +17. Пізніше перевага сягнула 26 очок. Але вже вдруге в цьому плей-офф ця позначка стала роковою.

Терренс Менн набирав, набирав, набирав очки в скарбничку і закінчив з показником 39. При чому знов забив через Гобера. Не так колоритно як в минулій грі. Але ми побачили народження зірки.

Дуже радий за Тайрона Лью. Багато хто говорив, що в 2016 в чемпіонському Клівленді вирішував все не він, а ЛеБрон. Тут же 2 тренерські перемоги без Кавая! Це його заслуга, що Менн, який набрав 12 очок сумарно в перших 4 матчах, набрав 13 в 5-й грі, а потім – 41 в шостій. Це 50% на 50%, що Джексон знов зробив дабл-дабл з показником очок 20+.

Ну, і, Пол Джордж… Своєю грою він довів, що є безумовним топ-10 ліги, якщо не топ-5. І тепер він є одним з 6-ти гравців, які є основними претендентами на головний індивідуальний приз сезону – MVP фіналу. Інші  6 – Дюрант, Кавай, Ембіід, Янніс, Кріс Пол,  Букер.

Кавай на звітній грі був без бондажа на коліні, і ходив не кульгаючи. Сподіваюся, що інсайд від Едріана Войнаровскі, що сезон для Леонарда закінчено – невірний.

В заключення додам, що Кліпперс першими двічі поспіль виграли серію після 0:2, 0:2 та не виходили в фінал плей-офф конференції 50 років. Це був абсолютний рекорд в усьому північно-американському спорті. Тепер цей рекорд становитиме 31 рік. І належить він Шарлотт Хорнетс.

Юту шкода. Якщо не зараз, то коли? І Конлі повернувся і Кавай вибув, і вели так серйозно. На Донована Мітчелла з його 39-ма очками після гри було шкода дивитися.