Різні 40 очок лідерів Бакс та Санс

Це був найкращий матч серії. З найвидовищнішим блоком. Навряд хтось переплюне данк Джонсона через Такера в попередньому матчі. А тепер навряд хтось переплюне блок Янніса на Ейтоні. Але значення цього блоку може бути куди більш впливовим за данк Джонсона.

Рахунок був 101:99. Букер навісив на Ейтона і багамець мав зрівнювати рахунок, але Янніс прилетів через половину 3-секундної зони та заблокував цей кидок.

А потім був надважливій підбір Джуру Холідея на чужому щиті. М”яч терміново доставили Міддлтону, тому що відсоток закинутих штрафних у нього фантастичний – 90%. Він не схибив. І разом з Девіном Букером набрав 40 очок. Значимість 40 Букера зменшилась, бо його команда програла 103:109. І рахунок в серії зрівнявся.

Після цього матчу на мою думку шанси 55% – 45%. Фінікс більш впевнено виграє домашні матчі. В одному гостьовому матчі вистрілив Янніс, в в іншому – на рівні зіграло двоє. Але цього мало проти Санс, у яких вдома стабільно грає 7 гравців.

А що Бакс? Вони ще на 5 хвилин зменшили перебування на майданчику Брука Лопеса, який не встигає в захисті. І, навпаки, збільшили хвилини Пета Коннатана, який має блискучі показники +-. Але це вдома. А, от чи зможе Пет забити на виїзді не 3 з 5, а хоча б 2? Чи зможе Міддлтон набрати не 40, а хоч 26, які в звітному набрав Янніс?

Чи будуть такі само низькі показники у Кріса Пола (10 очок+7 передач – 5 втрат).

Цей фінал не тільки блискуче протистояння на майданчику, а й змагання тренерських штабів. Мілуокі двічі вигравали серії, програючи 0:2. Це додає протистоянню зайвих вістів. Останні дві чи три гри стануть апогеєм усього сезону, який після ковідного рока та бабла в Орландо викликає подвійний інтерес.