Шаблі починають турнір 35+ перемогою над КНЕУ!!!

Дещо сенсаційно на перший погляд закінчилась наша перша гра проти ветеранів КНЕУ. Особливо зважаючи на програш в нещодавньому товарняку -20. Насправді, є купа факторів, які вплинули на нашу перемогу. В товарняку були були відсутні такі сильні гравці як Павло Фридрих та Дмитро Ковалевський. В  КНЕУ, навпаки, в переможному матчі грали Єгор Ананко, Євген Гур”янов та Іван Скоков. Їх замінив Вячеслав Романенко. Гравець сильний, але “нерідний”. Хто не знає – Слава, грає за Завод Перформ в АБЛ, а в А-Лізі за Рекап (вони ж Шахтарі та Перці з Чилі).

Шаблі ж тренуються тричі на тиждень і добре зіграні. Вже грали на цьому майданчику (проти New Star) і нас приїхало на гру 11, а суперників – всього 6.

Ми не давали їм дихати всі 32 хвилини (цей турнір грається 4х8) і заслужено перемогли. Якщо в першій половині ми нічого не могли вдіяти з фірмовими середніми кидками Вадима Купера, то потім ми навіть не давали їм створити передумови для таких кидків. Це єдиний компонент, і ще, можливо, очки другого шансу, в якому ми програли. А решту виграли ми. 50:36. І після 4 поразок різних команд нашої франшизи від різних команд франшизи Сані Пилипчака та Діми Колесника така довгоочікувана перемога!