38

Друзі! Можна говорити, що екватор енергійно-активного життя пройдено, і після 76 буде одна філософія) .
Але хочеться згадати все що було. Школи 187, 24, КПІ, Могилянку, РадіоАктивність, Європа+, Хіт, УТ1, Мегаспорт, uaSport.net, bef.com.ua, taxi.in.ua, компанія гітари, Казантипи, Глобали, Будівельник, Сокіл, Динамо, збірні України, 2 чемпіонати світу, 2 Євро, храми Іоана Богослова, Миколи Притиска, Михайлівський Золотоверхий, перші онлайн-замовлення таксі в Україні, перекидка, робота таксистом, робота в FreeTime, поїздки на Збруч, Країни мрій, Лемківські ватри, етно-фести, баскетболи до і після 5-річної перерви, лижі, футбол на Баннікова та Либідській. Театр “Образ”, пост-Образ, “Кіно”, “АлісА”, “Фліт”, “Гадюкіни”, СПБ, 2 революції, волонтерка, бокс, баскетбол, IT, подорож в Ізраїль (з 10-ти динамівських виїздів цей, та один з двох стамбульських стоять “особняком”).
І все це люди, люди, люди, люди, які утворювали мої кола. Багато кіл.
Зараз це три умовних кола друзів, яких я неймовірно люблю, шаную і ціную.
Багато зв”язків-кіл втрачено (нащастя/нажаль), але як каже мій побратим Фотік: “Щоб на це місто прийшли нові інтереси/люди”. Він правий.
В 38 здобуто дуже багато. Планка піднята неймовірно високо. Головна задача на наступні 38 – втримувати її якомога довше.

Ну, а стосовно привітань – неймовірно вдячний, хто вперше в житті написав мені сьогодні українською. Дякую, що зрозуміли як це важливо для мене (і всіх, хто загинув або був покалічений на Майдані та на Донбасі)! Один з друзів – живе в Азербайджані – і той примудрився українською привітати. Ну і в садочку Аня “здала” мій день народження мамі дівчинки з Луганська. Вона наговорила мені стільки компліментів, що я зрозумів, що збоку здається, що я – непоганий батько))))

З кількома людьми спілкуюсь лише під час днів народження і дуже великих свят. Хтось зараз на роздоріжжі. Знаю, що в кожного з Вас із Божою поміччю все розрулиться. Кожен з Вас знайде себе. Як знайшов себе, про що йдеться в пісні, прикріпленій до цієї замітки-подяки.https://www.youtube.com/watch?v=oUTZOw-R4E4