Відкриваю для себе новий Київ та киян

Як знають мої друзі, є речі в яких я можу не поспішати. Наприклад, 2-3 роки не розкривати подарунки на день народження. Або не ходити на щось реконструйоване 3-4 роки))))

Можливо, багатьом моїм закордонним (іншомістним) друзям, МПЖ-шникам буде цікаво що в Києві нового.

Відтепер Хрещатик по суботах непішохідний. Років із десять, бував на Хрещатику чи не 40 вихідних у рік, а коли працював на Бесарабці – чи не щодня і тут… після величезної перерви проїхався авто з Бесарабки до Європейської в суботу. Буду відвертим – люди на Хрещатику разом із розважальниками (клоунами, музиками, фокусниками) дуже сильно змінилися. Малий підросте – обов”обов’язково туди сходимо сім’єю.

 

42670741-1f54-4068-98eb-b5c5ab55a9c1Побудували нову дорогу-міст “Гаванський”, яка вздовж Дніпра з”єднує Поштову та Оболонь. Перпендикулярно Гаванському мосту вже багато років будують міст, який, як і мости метро і Південний будуть одночасно і метро і автомобільним. Має за деякими планами йти Троєха – Воскресенка – Поділ – Глибочицька – Цирк – Севастопольська – Жуляни.

А веде цей міст до реконструйованої Поштової площіim578x383-plosha_titul

Для кращого розуміння як це виглядає, викладаю фото Поштова+Річковий вокзал, вид згори:f9df596957b54dbe90b934b0d150d745acf8b847Ліворуч видно нову дорогу, завдяки якому з Конча-Заспи до середини Подолу вздовж Дніпра можна проїхати без жодного світлофору.

 

Вид з Річкового вокзалу на фунікулер, якого вже майже не видно. Від фунікулеру в бік Майдану Незалежності побудували вже три готелі. Старий зелений будиночок зруйнували….

images (2)

Під час робіт по реконструкції будівельники  знайшли дуже стару київську вулицю. Чекаємо на висновки науковців. Можливо, Київ стане старішим, ніж ми вважали!

29817e9-02