Фінікс – Кліпперс. Перша гра виправдала очікування

Увага, далі спойлер! Матч видався на славу. Без Кавая (коліно) та Кріса Пола (ковід-протокол) команди зіграли так ніби це вже сьомий матч.

Кліпперс грали через день після двох семиматчевих серій. Було зрозуміло що хтось здасть. Виявилося – це Маркус Морріс. Хоча він у вирішальній грі з Ютою вже не допоміг.

Не допоміг особливо і Патрік Беверлі. Терренс Менн після 39 проти Юти набрав “всього” 9.  Єдиний, хто підтримав Пола Джорджа (34) – Реджі Джексон (24). Не вистачило третьої скрипки. Тільки у Казінса двозначне число в графі очки – 11. Демаркус разом з Зубацем будуть багато грати. Ейтон набирає очки і забирає підбори (20+9 сьогодні). Тут як проти Гобера легкою п’ятіркою в захисті не відіб’єшся.

 

У Фінікса всі стартери 10+. Із запасних 12 у Джонсона. Команда в величезному порядку. Недарма генменеджер Джеймс Джонс визнаний менеджером сезону. Він підібрав супергравців і для регулярки і плей-офф. При чому всі крім Краудера маловідомі. Їх час прийшов. А веде їх за собою Девін Букер із фантастичним тріпл-даблом 40+13+11.

І не зважаючи на стільки переваг Фінікса, 3 чверті була рівна гра, де вперед виходили то ті, то інші. Після 93:93 господарі зробили ривок, але Кліпперс змогли скоротити до 112:114. Монті Уільямс взяв тайм-аут. Намалював комбінацію під Букера і Девін набрав легкі 2 очки, вирішивши долю матчу.