К-Team – Шаблі 77:64 (14:21, 16:5, 27:22, 20:16)

2 листопада 2020. Напередодні гри з нами К-Team грали гру за вихід в Golden league проти Селфмейду. Привезли суперникам +40. При цьому легковажно поставились до гри з нами. Лідери грали по 35 хвилин, думали про статистику.

Так Олександр Гузій набрав 35+29 підборів! Ми знали на що він здатний, бо за тиждень до цього він грав проти нас в товарняку за VLBL. Наша основна задача була втримати Гузія та забити “свої” очки. З першим блискуче справились (в основному Олександр Моісєєв), а от забити не змогли. Центрові на пару кинули 2/16 (кожен по 1/8). Ну, і, потенційний MVP команди да матчу в цілому – Моісєєв забив лише 3 зі своїх 23-х кидків.

Добре, що команду потягнув Денис Бичков. Він втретє приїхав на гру з Дніпра і набрав 20 очок. Його карколомні проходи під щит к-тімівці не могли зупинити.

Свою найкращу гру продемонстрував Єгор Коваленко. До 10 очок він додав 5 перехоплень. До речі, по перехопленням ми випередили К-Тeam (13-10); також і, по підбиранням (73-62).

Ми і вони забили по 15 штрафних. А от % влучань… 24,4 проти 32,5.

Ми програли дуже сильній команді. Лідери к-тімівців Гузій, Циганков, Казанюк, Безлюда, Деревинський грають у 2-х (дехто – 3-х!) сильних лігах. Ми заставили їх похвилюватися. Три з половиною чверті билися на рівних. І тільки за 2 хвилини до кінця вони змогли вдихнути повітря спокійно. До речі, в півфіналі зі Smash вони розібралися куди швидше ніж з нами.

В нас нова традиція: дарувати чашку кращому гравцеві команди в матчі. Ним став Денис Бичков.

За думкою багатьох гравців це була поки що найкраща гра в історії.

На цьому ми не зупиняємося та шукаємо тренера.